Magazynier

Magazynier – wzór listu motywacyjnego

Warszawa, 01.01.2014
Paweł Kowalski
Ul. Motywacyjna 5/23
43-300 Warszawa
Tel. 600 888 888
p.gawor@listymotywacyjne.pl

Adam Nowak
Firma Logistyka
Ul. Listowa 45
43-356 Warszawa

Szanowny Panie,

W związku z opublikowanym przez Pańską firmę ogłoszeniem rekrutacyjnym w Gazecie Polskiej, dnia 23 września 2013 roku, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko Magazyniera. Mam nadzieję, że moja skromna osoba zainteresuje Pana i będę miał szansę na przedstawienie swoich kompetencji podczas osobistego spotkania.

Posiadam niezbędne uprawnienia do kierowania wózków widłowych różnego typu, które są wymagane na stanowisku pracy magazyniera. Dotychczas pracowałem w firmie produkcyjnej Tradler na stanowisku magazyniera oraz w firmie Opal w Katowicach, na tożsamym stanowisku. Moje doświadczenie w pracy w takim samym charakterze pozwoli mi w sposób solidny wywiązywać się z nałożonych na mnie przyszłych obowiązków zawodowych.

Potrafię obsługiwać specjalistyczne programy komputerowe wykorzystywane w szeroko rozumianej logistyce, a także urządzenia elektroniczne – faks, skaner, komputer oraz urządzenia stosowane do ewidencjonowania towarów w magazynie. Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym pozwala mi porozumieć się z zagranicznymi dostawcami towarów i w odpowiadaniu na korespondencję elektroniczną.

Jestem osobą skrupulatną i rzetelną, odpowiedzialną i wywiązującą się na czas z powierzonych mi zadań. Potrafię pracować w większym zespole, a także samodzielnie, z jednakowo wysoką efektywnością. Jako osoba młoda i silna, aktywnie uprawiająca różne dyscypliny sportowe, mogę skutecznie wykonywać pracę magazyniera, nawet bez wykorzystywania w tym celu wózka widłowego.

W razie dodatkowych pytań, pozostaję do Państwa dyspozycji.

Z poważaniem
Paweł Kowalski

Pobierz:
Magazynier – wzór listu motywacyjnego
Oceń artykuł:
11 głosów, średnia 8.64 (wynik: 85%)